Leather Cleaner&Protect

nova bike prawdziwa chemia między motocyklistą a motocyklem

Profesionalny zestaw
do czyszczenia i pielęgnacji odzieży skórzanej

Zestaw do czyszczenia i impregnacji skórzanej odzieży motocyklowej,
Leather Cleaner – preparat do czyszczenia odzieży skórzanej usuwa zabrudzenia drogowe, przebarwienia, tłuste plamy, zeschnięte owady, preparat spienia się na gąbce i nakłada na odzież skórzana w postaci gęstej piany,
Leather Protect- preparat do impregnacji i pielęgnacji skórzanej odzieży, w zestawie: dwie specjalne ściereczki plus gąbka, natłuszcza, przywraca pierwotny, jednolity koloryt odzieży skórzanej, zapobiega pękaniu i łuszczeniu, zabezpiecza przed promieniami UV.

Dzięki Leather Cleaner & Protect

 Twój kombinezon będzie Ci służyl wiele lat. Odpowiednie zabezpieczenie przed UV i zmknięczenie skóry spowoduje że skóra będzie elastyczna co zapobiegnie jej pękaniu. Dodatkowo Możesz zastosować Freshness Nano Silver który odswieży wnętrze Twojego kombinezonu.

Freshness Nano Silver

Jak używać

Poniżej krótki opis jak używać naszego produkty aby procesz czyszczenia odbył się zgodnie ze sztuką

CZYSZCZENIE

W pierwszej kolejności użyj Leather Cleaner. Naniesz na załączoną gąbkę Leather Cleaner. Poprzez kilkurotne naciśnięcie gąbki wytwórz pianę. Następnie dokładnie oczyść swoją odzież. Na koniec użyj jednej ze ściereczek aby osuszyć  czyszczoną odzież. 

IMPREGNACJA I ZABEZPIECZENIA

Po oczyszczeniu i osuszeniu nadszedł czas aby zabezpieczyć odzież. Na drugą ściereczkę nanieś preparat Leather Protect i równomiernie rozprowadź go na odzieży skórzanej. Pomiń inne materiały niż skóra licowa.