Pielęgnacja i czyszczenie

To istotny proces w przygotowaniu motocykla do jazdy. Dzięki chemii NOVA BIKE czyszczenie, pielęgnacja i konserwacja stają się o wiele prostsze! 

Pielęgnacja i czyszczenie motocykla

Potrzebne Ci profesjonalne środki do czyszczenia motocykla? Zaufaj wieloletniemu producentowi tego typu produktów! NOVA BIKE to doskonałe w działaniu i bezpieczne w użytkowaniu kosmetyki bazujące na starannie wyselekcjonowanych składnikach. Gwarantują „prawdziwą chemię między motocyklistą a motocyklem”. Ponadto są łatwe w stosowaniu i dostępne w atrakcyjnych cenach. Niezależnie od tego, jaki kosmetyk jest Ci akurat potrzebny, możesz mieć pewność, że znajdziesz go w naszym sklepie. 

Doskonale znamy potrzeby motocykli i motocyklistów. Z tego względu w naszej ofercie nie mogło zabraknąć zarówno płynu do czyszczenia i pielęgnacji dłoni, do stosowania bez użycia mydła i wody, jak i cieszącego się ogromnym zainteresowanie sprayu do konserwacji i renowacji elementów motocykli wykonanych z tworzywa sztucznego lub gumowych. Postaw na skuteczność i zapamiętaj markę NOVA BIKE. Jeśli do tej pory odkładałeś na później czyszczenie motocykla, dlatego, że nigdy nie udało Ci się kupić skutecznych kosmetyków motocyklowych, czas to zmienić!

Środki do czyszczenia motocykla

W ofercie NOVA BIKE znajdziesz także wyjątkowo skuteczne środki do czyszczenia, pielęgnacji i konserwacji elementów chromowanych, lakierowanych i ze stali nierdzewnej. Gwarantujemy Ci, że będziesz mile zaskoczony efektem ich działania. 

Pielęgnacja motocykla spędza Ci sen z powiek? Postaw na kosmetyki, które nie tylko wspaniale wyczyszczą Twoją maszynę, ale także zapobiegną osadzaniu się kurzu i brudu. Po ich użyciu na motocyklu tworzy się długotrwały filtr ochronny, który jest także zabezpieczeniem przed korozją. 

Nasza oferta to jeszcze wiele innych profesjonalnych środków do pielęgnacji motocykla, na przykład wosk na bazie kompozycji silikonów pielęgnacji i konserwacji lakierowanych elementów. Wypełnia mikrorysy, odświeża i wydobywa głębię koloru. Ponadto chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Nawet jeśli trafi na elementy plastikowe to nie martw się. Shine Wax z pewnością im pomoże.

Dlaczego warto stosować chemię motocyklową od NOVA BIKE?

Czyszczenie motocykla zawsze sprawiało Ci problem? Zapewne nie miałeś styczności z kosmetykami o dobrym składzie. Postaw na zabiegi pielęgnacyjne bez wysiłku, szybkie i skuteczne. Zapraszamy do korzystania z oferty NOVA BIKE. Gwarantujemy produkty wyróżniające się świetnym stosunkiem jakości do ceny! W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu! Na co dzień sami jesteśmy motocyklistami, dlatego możesz nam zaufać – jesteśmy profesjonalnymi doradcami. Zapraszamy!