Apteczki motocyklowe

Apteczki wyposażone dla każdego motocyklisty nadadzą się w każdą podróż. Koniecznie zabierz ją ze sobą! 

Apteczki z podstawowymi środkami opatrunkowymi pomogą w nieprzewidzialnej sytuacji na drodze. 

Apteczki motocyklowe

Na drodze mogą przydarzyć się różne sytuacje, dlatego każdy przezorny motocyklista powinien być wyposażony w odpowiednie środki pierwszej pomocy. W NOVA BIKE proponujemy profesjonalne apteczki motocyklowe – estetycznie wykonane, ale przede wszystkim zawierające niezbędne podstawowe środki opatrunkowe, ale nie tylko. Jak przystało na specjalistów w branży motocyklowej oraz pasjonatów motocykli, stawiamy na profesjonalne rozwiązania. Przykładem naszego zaangażowania w przygotowanie kompletnej oferty są osobiste apteczki motocyklowe, doskonale wyposażone, których zawartość posiada znak CE.

Apteczki motocyklowe – jaka jest ich zawartość?

Misją NOVA BIKE jest tworzenie najwyższej jakości chemii motocyklowej. Jednak doskonale wiemy, że każdy motocyklista potrzebuje kompletnego wyposażenia. Z tego względu przygotowaliśmy również niezbędne apteczki motocyklowe. Znajdziesz w nich wszystko, co jest potrzebne na wypadek niespodziewanej sytuacji na drodze.

W składzie apteczki znajdziesz przylepiec, zestaw plastrów, opatrunek indywidualny, chustę opatrunkową, koc ratunkowy, nożyczki, rękawice winylowe i chusteczkę nasączoną. Ponadto każda motocyklowa apteczka pierwszej pomocy obejmuje instrukcję pierwszej pomocy z wykazem telefonów alarmowych oraz ustnik do sztucznego oddychania. Podobną zawartość znajdziesz w osobistych apteczkach motocyklowych – zestawach, które powinien mieć przy sobie każdy odpowiedzialny za siebie i inne osoby na drodze motocyklista.

Kilka słów o zawartości naszych apteczek motocyklowych

Każda apteczka motocyklowa, którą oferujemy, obejmuje rękawiczki winylowe, które są podstawowym akcesorium w każdym tego rodzaju zestawie. Podczas akcji ratunkowej chronią one przed kontaktem z krwią. Są bardzo ważne, gdy wykonuje się działania ratownicze. Niezmiernie istotny jest także ustnik służący do sztucznego oddychania, który zabezpiecza obydwie strony przed utratą zdrowia spowodowaną zakażeniem. Oferujemy apteczki motocyklowe, w których znajduje się również koc ratunkowy – specjalna folia chroniąca osobę poszkodowaną przed utratą ciepła.

Przygotowując apteczki motocyklowe, przemyśleliśmy dokładnie, jakie niezbędne środki powinny się w nich znaleźć. W zestawach umieściliśmy wysokiej jakości produkty, które bez wątpienia w przypadku potrzeby doskonale spełnią swoje zadanie. Choć w naszym kraju nie ma obowiązku, aby każdy motocyklista posiadał apteczkę, zestaw pierwszej pomocy warto kupić i mieć zawsze pod ręką. Zrób to ze względu na własne bezpieczeństwo, ale także na wypadek sytuacji, gdy będziesz musiał udzielić pomocy innym poszkodowanym.