Czym czyścić motocykl?

Czym czyścić motocykl?

Który motocyklista nie chciałby, aby jego maszyna była maksymalnie zadbana, lśniąca i czysta? Zastanawiasz się, czym czyścić motocykl, aby uzyskać wyjątkowe efekty, ale także zabezpieczyć maszynę przed czynnikami zewnętrznymi? Podpowiadamy, że najlepszym rozwiązaniem jest czyszczenie motocykla sprawdzonymi preparatami, które cieszą się uznaniem motocyklistów.

Pragniesz cieszyć się nienagannym stanem swojego jednośladu? Zarówno w sezonie, jak i wtedy, gdy odstawiasz motocykl na zimę do garażu, miej pod ręką wysokiej jakości zestaw do czyszczenia motocykla, obejmujący preparat do czyszczenia, nabłyszczania, konserwacji i renowacji. Ponadto przyda Ci się również jeszcze wiele innych środków kosmetycznych, które znajdziesz w ofercie marki NOVA BIKE. Sprawdź, co powinieneś mieć w swoim garażu!

Jakimi preparatami czyścić motocykl?

Masz do wyboru szeroki wybór kosmetyków motocyklowych. Czyszczenie motocykla możesz wykonać za pomocą szamponu w postaci koncentratu do myjek wysokociśnieniowych. Skutecznie usuwa on zabrudzenia drogowe i codzienne zanieczyszczenia z elementów plastikowych i metalowych motocykli szosowych oraz offroadowych. Przede wszystkim jest bezpieczny dla wielu delikatnych elementów w motocyklu.

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się również dedykowane zmywacze. Jest to chemia do czyszczenia motocykla przeznaczona do metalowych elementów, tarcz i klocków hamulcowych, elementów silnika oraz zawieszenia. Skutecznie usuwa silne zabrudzenia z oleju, starych warstw smarów, czy też innych uporczywych zabrudzeń. 

Masz także do wyboru zmywacz do czyszczenia elementów układu napędowego w motocyklu, takich jak łańcuch, zębatki czy części narażone na zabrudzenia smarami. Wykorzystasz go również do czyszczenia elementów silnika wykonanych z metalu lub tworzywa sztucznego.

O czym jeszcze musisz pamiętać, czyszcząc motocykl?

Czyszczenie motocykla to wyjątkowo ważna kwestia nie tylko z uwagi na jego wygląd, ale także jego trwałość. Jednak nie zapominaj o sobie! Nie zapomnij o regularnym czyszczeniu kasku oraz odzieży.

NOVA BIKE proponuje środek do czyszczenia i pielęgnacji elementów kasku z zaschniętych owadów i zanieczyszczeń drogowych. Jest to także antystatyczna, aktywna pianka zapobiegająca osadzaniu się kurzu, która nie niszczy powłoki kasku. Ponadto nie pozostawia smug oraz zacieków. Kieszonkowe gabaryty sprawiają, że możesz mieć ją zawsze pod ręką. Dodatkowo w zestawie masz również specjalną ściereczkę z mikrowłókien.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *