Jak dobrać smar do łańcucha motocyklowego?

Jak dobrać smar do łańcucha motocyklowego?

łańcuch motocyklowy

Smarowanie łańcucha motocyklowego odpowiednim smarem ma kluczowe znaczenie dla obsługi pojazdu. Wybierając markowe kosmetyki motocyklowe i zasięgając profesjonalnej porady w sklepie, bez wątpienia zakupisz odpowiedni smar do swojej maszyny. Jaki smar do łańcucha motocykla wybrać? Preparat ten powinien być przystosowanych do danego typu maszyny. Powinien być również wydajny i funkcjonalny, na przykład posiadać podwójną dyszę i specjalną osłonkę, która uchroni pozostałe elementy przed przypadkowym zabrudzeniem smarem.

Jaki smar do łańcucha motocyklowego – sprawdź, jaki preparat wybrać

Masz do wyboru szeroki asortyment smarów. Najlepszym wyborem jest zakup produktu prosto od producenta. Zwróć uwagę na jakość i wydajność oraz przeznaczenie. Warto też zwrócić uwagę na dodatki jakimi mogą być specjalna osłonka czy dwufunkcyjna dysza.

Smar do łańcucha motocyklowego Chain Lube with PTFE w tej odsłonie charakteryzuje się wysoką zawartością PTFE. Jego zaletą jest fakt, że podczas użytkowania nie rozchlapuje się, za to bardzo dobrze dociera do wszystkich elementów łańcucha, co zabezpiecza napęd przed szybkim zużyciem. Jest to wyrób trwały i odporny na wypłukiwanie przez wodę. Skutecznie redukuje tarcie i poprawia właściwości ślizgowe. Zabezpiecza antykorozyjnie. Stosowany głównie w motocyklach sportowych i wyścigowych.

Inne smary do łańcuchów motocyklowych

Masz także do wyboru suchy smar DRY LUBE with PTFE do stosowania w motocyklach sportowych i offroadowych. Smar stosowany w crossach oraz enduro do jazdy w terenie. Dzięki jego postaci łańcuch pozostaje czysty nawet przy jeździe w piaszczystym terenie.

Na uwagę zasługuje także NOVA BIKE Chain Lube NVB+, który, dzięki specjalnej technologii, dociera do trudno dostępnych elementów. Zabezpiecza łańcuch przed czynnikami zewnętrznymi, korozją i doskonale redukuje tarcie, zapewnia wydłużone okresy między smarowaniami. Nawet 1000km. Doceniony przez rzeszę moto turystów. Bardzo często stosowany przy dłuższych wycieczkach motocyklowych. Dodatkowo smar jest zabarwiony na biało dzięki czemu w łatwy sposób widać czy łańcuch został odpowiednio nasmarowany.

Sprawdź te i inne produkty z naszego sklepu, a w przypadku pytań możesz skontaktować się z nami – podpowiemy odpowiednie rozwiązanie!

Dlaczego warto wybrać smar do łańcucha motocyklowego od NOVA BIKE?

Najlepszym wyborem jest smar do łańcucha prosto od producenta. Możesz zdecydować się na chemię motocyklową od NOVA BIKE – firmy, której twórcami są pasjonaci motocykli. Postaw na smar do łańcucha motocykla dostępny w naszym sklepie i złóż zamówienie. Naszych klientów nie zostawiamy samych – pomagamy im wybrać potrzebne produkty i znaleźć najlepsze rozwiązania po to, by użytkowanie motocykla było wyłącznie przyjemnością, na dodatek w pełni bezpieczną. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami i składania zamówień! Jesteś posiadaczem jednośladu z napędem łańcuchowym? Odwiedzaj nas regularnie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *