Kariera

Polish producer of motorcycle care products

KARIERA

Nasza firma bardzo ceni potencjał i rozwój naszych pracowników. Podnoszą kwalifikację przyczynia się do wielu sukcesów zawodowych powodując dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij CV i list motywacyjny wraz ze zdjęciem. Oferty prosimy wysyłać na adres: info@nova-bike.pl

Jeśli jesteś niezależną osobą zorientowaną na klienta i na wyniki. Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i kochasz motocykle.

Aplikuj już teraz. Polski producent chemii motocyklowej NOVA BIKE poszukuje kandydata na stanowisku regionalny przedstawiciel handlowy polska południowa

Opis stanowiska:

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

Nawiązywanie długookresowych relacji biznesowych

Prowadzenie akcji marketingowych

Tworzenie i koordynowanie budżetów marketingowych

kontakt z mediami

Poszukiwanie nowych kanałów sprzedażowych oraz powiększanie bazy klientów

Wizyty handlowe u klientów

Doradztwo w zakresie wykorzystywanych produktów

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce zamieszkania południowa polska

Wykształcenie minimum średnie

Znajomość branży motocyklowej

Dążenie do wyznaczonych celów

Wysoka kultura osobista

Czynne prawo jazdy kat. B

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Znajomość technik sprzedaży

Obsługa komputera i znajomość aplikacji MS Office

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę/umowy zlecenie

Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

Wynagrodzenie składające się ze stałej podstawy i motywującego systemu premiowego

Dynamiczną pracę w siedzibie firmy oraz w terenie

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)