JSN imageshow Module

  strona1Nasz zespół tworzą pasjonaci motocykliści, którzy co sezon pokonują tysiące kilometrów na dwóch kółkach, sami serwisują, naprawiają swoje motocykle, dbając o jak najlepszy stan sprzętu, który ma bezpiecznie Nas dowieźć z każdej podróży do domu. Dzięki temu doskonale rozumiemy potrzeby klientów. Każdy z nas oczekuje czegoś innego, każdy motocykl jest inny,  do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Tworzymy nowoczesna markę, stale szukając skutecznych rozwiązań w obszarze chemii motocyklowej, tak aby ułatwić prawidłową konserwację i pielęgnację motocykli.

Nasze produkty powstają dzięki profesjonalnej współpracy z labolatorium badawczym, więc mamy pewność, że każdy nasz produkt powstaje z najwyższej jakości, sprawdzonych składników. Następnie bez litości testujemy je na motocyklach w różnych warunkach jazdy :)

Stale pracujemy nad nowymi propozycjami w oparciu o nasze własne doświadczenie i doświadczenie naszych klientów, potrzeby i sugestie. Sukcesywnie będziemy powiększać asortyment o nowe produkty.

BT Google Maps

Początek strony