Icon1 Icon2 Icon3 Icon4

JSN imageshow Module

Prawdziwa chemia

   Każdy z nas kocha swój motocykl, a miłość to chemia. To właśnie NOVA BIKE ją tworzy. NOVA BIKE to coś więcej niż kosmetyki przeznaczone dla motocykli i motocyklistów, to coś co pozwala abyśmy każdego dnia mogli się cieszyć czymś co sprawia nam i naszym bliskim wiele radosci.

Innowacyjne rozwiązania

Każdego dnia poszukujemy rozwiązań, które pozwolą nam na poprawę jakości i użyteczności naszych produktów. Dlatego w smarach do łańcucha zastosowaliśmy dwufunkcyjną dyszę. Dzieki temu, aplikacja staje się dużo bardziej precyzyjna przy jednoczesnym usprawnieniu aplikacji.

Łatwiej i bezpieczniej

Każdy nasz smar do łańcucha jest wyposażony w specjalnie zaprojektowaną osłonę, którą nakładamy na puszkę. Dzięki temu przy aplikacji smaru zabezpieczamy pozostałe elementy motocykla przed przypadkowym posmarowaniem

Szeregi NOVA BIKE zasila już 17 produktów ! 

 

    Czas zimowo-wiosenny to najlepszy moment na szukanie nowych kierunków rozwoju, szukanie nowych rozwiązań i porządne testowanie nowych produktów i realizowanie tych ustaleń. W zasadzie robimy to na „na własnej” skórze !  6 666

Chcąc stale się rozwijać, iść do przodu i jednocześnie spełniać Wasze oczekiwania właśnie wzbogaciliśmy naszą ofertę kosmetyków motocyklowych NOVA BIKE o kolejne produkty, bo My nie lubimy stanowczo rutyny i zastoju.  Wierzymy, że Nasz wybór jest trafny, a produkty przypadną do gustu naszym klientom.

Na sezon 2017 postawiliśmy nie tylko na rozwój chemii motocyklowej ale również na Wasze bezpieczeństwo, dlatego znajdziecie u Nas dwa rodzaje MOTOCYKLOWYCH APTECZEK PIERWSZEJ POMOCY. Po konsultacjach z ratownikiem medycznym, doposażone zostały m.in. w ustnik do sztucznego oddychania, koc termiczny, chustę trójkątną oraz skróconą instrukcję udzielania pierwszej pomocy. Dodatkowo posiadają funkcjonalne rzepy, której pozwalają na umieszczenie ich np. na pasku spodni. Małe motocyklowe gabaryty, a jak wiele mogą zdziałać dobrego. warto na stałe zapakować je do plecaka, schowka.

ZESTAWY CHEMII MOTOCYKLOWEJ to aż cztery warianty do wyboru. Każdy zestaw zawiera cztery, pełnowartościowe produkty oraz prezent :) praktyczny brelok do kluczy!  To idealna opcja na wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby dzielącej z nami pasję motocyklową :)

Chcieliśmy także stworzyć wysokiej jakości produkt do czyszczenia i impregnacji naszych skórzanych kombinezonów. Udało się ! W Wasze ręce przekazujemy innowacyjny, profesjonalny zestaw do czyszczenia i impregnacji odzieży skórzanej LEATHER CLEANER&PROTECT. Właściwa ochrona, nawilżenie i impregnacja zapewni dłuższe życie naszej skórzanej odzieży. Więcej na ten temat w artykule: Prawidłowa pielęgnacja skórzanej odzieży motocyklowej

Idąc cios za ciosem J padło na odzież motocyklową ! Przygotowaliśmy dla Was J skuteczny spray do odświeżania kasków, butów i rękawić motocyklowych. kieszonkowy FRESHESS NANO SILVER jest bogaty w nano cząsteczki srebra, blokujace powstawanie nieprzyjemnego zapachu wewnątrz kasku, rękawic i butów. Idealny po wyjazdach  w te najbardziej upalne dni sezonu.

Premiera już trwa J

Początek strony